Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10695072



*

nr 1069 5072


Golvlampa

50/60-tal, teak / björk / glasdekorationer


Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 20:40:09


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
2/11 19:18:15 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: björk glasdekorationer golvlampa golvlampor teak teakmöbler trä
  • 6628 Golvlampa
    Aneta. Höjd: 95 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:41
  • 6626 Golvlampa
    Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:43
  • 6038 Golvlampa
    Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
    Aktuellt bud: 800 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:59




Ladda ner broschyr